You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jakne SC INSULOFT 3M green moss-blue nights 19 M

139,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368601340
  • Disponueshmëria: Në Stok
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Hybrid construction: 50D downproof Toray, DRYOzone DWR & DRYOsphere 2L in shoulder & hood
 Madhesia M
 Teknologjia DRYOsphere , Thinsulate™
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA