You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Scott

Mögliche Optionen

SKIS SCOTT SLIGHT 83 SET M10 20

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523172580

700,00€

Brendi                 Scott

Kodi                     7615523172580

Teknologjia        Pro-Tip Rocker, 3Dimension Sidecut ,Full Ski Length Wood Core

Konstrukctioni   Sandwich Sidewall Semi-Elliptic

                             Construction - Carbon /Aramid Fibers


Bicikleta Ponny Sport S brown

Kodi i produktit: 3830067690657

670,00€


Bicikleta SCOTT METERIX 30 (CD20)

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368414377

810,00€

Brendi                        Scott

Fork                           Metrix Disc Alloy 1 1 / 8´´ Alloy steerer

Materiali i kornizes      Metrix Disc / 6061 D.Butted Alloy Endurance geometry / Integrated Headtube

Tipi i frenave              Shimano BR-UR300 Hyd Disc160 / F and 160 / R mm SM-RT10 CL rotor

Tipi/Perdorimi             City

Out of stock

Bicikleta SCOTT SCALE 20 black-orange

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368720386

355,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368720386

Tipi                MTB

Trupi             Scale 20 Junior / Alloy 6061 / SemiIntHT / SCOTT dropout / V-Brake

Rrotat           20''

Shpejtesite  Shimano SL-RS 36-7

Frenat          Promax SCB 209 P / Kids specific


Out of stock

Bicikleta SCOTT SCALE 24 disc yellow-black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368720249

430,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368720249

Tipi                MTB

Trupi             Aluminium

Rrotat           24'

Shpejtesite  Shimano SL-RS45-8R Revo Shifter

Frenat           Lee Chi BL-81G


Out of stock

Bicikleta SCOTT SCALE 970 orange-black 20 L

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368698029

1.280,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368698029

Tipi                CITY

Trupi             Scale Alloy 6061 Custom Butted Tubing

Shpejtesite  Shimano MT201 Disc

Frenat          SRAM SX Eagle Trigger


Out of stock

Bicikleta SCOTT SCALE 980 yellow-black 20 L

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368698449

1.080,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368698449

Tipi                CITY

Trupi             Aluminium

Shpejtesite  SRAM SX Eagle Trigger

Frenat          Shimano MT201 Disc

Pesha           13 KG


Out of stock

Bicikleta SCOTT SPEEDTER 40 (CD16) 20 L (56)

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368710707

860,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368710707

Tipi                CITY

Trupi             Aluminium

Shpejtesite  Shimano Claris ST-R2000

Frenat          Tektro BR-315

Pesha           10 KG


Out of stock

Bicikleta SCOTT SPEEDTER 58 (CD14) 20 - XL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368710639

720,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368710615

Tipi                CITY

Trupi             Aluminium

Shpejtesite  Shimano ST-A070

Frenat          Tektro BR-315

Pesha           10 KG


Bicycle SCOTT SCALE 24 disc black-orange

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368720263

430,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368720263

Tipi                MTB

Trupi             Aluminium

Rrotat           24'

Shpejtesite  Shimano SL-RS45-8R Revo Shifter

Frenat           Lee Chi BL-81G


Out of stock

ÇANTA SCOTT GUIDE AP 20 Kit orange-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985655

777,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368985655

Konstruksioni   H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,

                            H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MM

Karakterisitkat  SCOTT ALPRIDE AIRBAG SYSTEM 2.0

                             Diagonal ski carry system,

                             SOS label with emergency instructions

Kompozita         Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT GUIDE AP 20 orange-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985662

170,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368985662

Konstruksioni   H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,

                            H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MM

Karakterisitkat  SCOTT ALPRIDE AIRBAG SYSTEM 2.0

                             Diagonal ski carry system,

                             SOS label with emergency instructions

Kompozita         Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT PATROL E1 22 Kit burnt orange-black SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985761

1.150,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368985761

Teknologjia            Top pocket with fleece lining

                                Stow away ice axe/pole fixation

                                Versatile daisy chain loops

                                Light hip belt with safety leg loop

Konstruksioni       Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT SKI MULTI black-dark grey

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368626879

67,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368626879

Konstruksioni       100% Polyester

Dimensionet         43cm x 30cm x 40cm


CO2 kertridge per qanten AIRBAG

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613257926240

50,00€

CO2 kertridge per qanten AIRBAG Fishekë të lehtë dhe efikas, të zëvendësueshëm. Të përshtatshëm për sistemin Alpride Avalanche Airbag 1.0 dhe 2.0.

Përdorimi vetëm një herë. Fishekët e përdorur janë në përputhje me rregulloret e Shoqatës Ndërkombëtare të Transportit Ajror (IATA).

Madhësia: standarde;

Pesha: 440g.

DOREZA SC 350 Dirt blue-orange 20 - M

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368663072

32,00€

Brendi             Scott

Ngjyra             E Kaltert dhe E Portokallte

Materialet      Nylon, Elastane, Polyester, Polyurethane

Padding         Medium 

Kodi                7613368663072


Prej 1 deri 16 nga 307 (20 faqe)