Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Top Produkte

Tavolinë për lojën e futbollit (me zheton) Tavolinë për lojën e futbollit (me zheton)
Nuk ka në stok
Dimensionet e jashtme: 140cm x 110cm,Dimensionet e brendshme: 110cm x 70cmGjatësia e tavolinës: 80cmPesha: 45kgEkziston një hapësirë për ruajtjen e monedhaveTavolina funksionon me energji elektrike (12V. 12.5 Amper)..
€900.00
Dimensionet e jashtme: 140cm x 80cmDimensionet e brendshme: 110cm x 70cmGjatësia e tavolinës: 90cmPesha: 45kgFalë materialit plastik të përzier, posaçërisht të përdorur për lojtarët është rezistent ndaj thyerjes dhe ndryshimeve të ngjyrave.Ka një shtresë laminimi 1mm në dy..
€650.00
Brand: Tanita
Pesha maksimale: 150kgDimensionet: 40,2x35,4x7,2cmKombinon teknologjinë më të fundit të trupit segmental: Karta SD e përfshirëEkzaminon pesë zona dhe pjesë të trupit: krahët dhe këmbët si dhe zonën bazë të barkutEkran i madh LCD me ngjyraPërdoret me softuerin personal GMON për informacion të thel..
€290.00
Peshore elektronike / Tanita BC-545N Peshore elektronike / Tanita BC-545N
E fundit
Brand: Tanita
Matje unike segmentale: Yndyra e trupit dhe masa muskulore për krah, këmbë dhe trung10 matje të përbërjes së trupit: Pesha, BMI, Masa yndyrore, Masa muskulore, Yndyra viscerale, Uji total i Trupit, Shkalla Metabolike Bazale, Mosha metabolike, Vlerësimi i Fizikës, Masa kockoreMatje unike Tanite: ..
€290.00
Helmet për skijim / Scott Chase 2 Plus wine red / M
E fundit
Brand: Scott
Helmeta Chase 2 Plus nga SCOTT është helmeta perfekte për skijimin e përditshëm me shumë mbrojtje dhe rehati. Ndërtimi: PC në konstruksion Mold me guaskë të brendshme EPS; Pjesa e sipërme e polikarbonatitSistemi i përshtatjes: Sistemi i përshtatjes WRAS 2: Sistemi i rregull..
€100.00
Helmet për skijim / SCOTT COULOIR 2 orange grey - 18 - L Helmet për skijim / SCOTT COULOIR 2 orange grey - 18 - L
E fundit
Brand: Scott
Helmeta Couloir 2 është një helmetë shumë e lehtë freeride nga Scott që ofron mbrojtje të sigurt dhe të rehatshme. Helmeta ka një ndërtim unik, me një pjesë të jashtme Casidion® që ofron mbrojtje shumë të sigurt dhe peshon shumë pak. Sistemi Halo Fit e bën të lehtë rregullimin dhe për..
€130.00
Brand: VIKING
Prerja ergonomike dhe pëlhura Coolmax - që rregullon kushtet termike të kokës - janë pikat e forta të maskave Viking Crister, falë të cilave ndihet rehati e madhe.Përparësitë kryesore:·      Tegela të sheshta ·      Termorregullator ·&n..
€43.00
Brand: VIKING
Të brendshmet e fëmijëve Skido janë një komplet shumë i ngrohtë, materiali kryesor i të cilit është 100% poliamidi i ricikluar. Kjo është arsyeja pse kjo veshje ka certifikatën e njohur Global Recycled Standard. Përveç kësaj, ka veti të shkëlqyera termike dhe termorregulluese, duke rua..
€43.00
Brand: VIKING
Karakteristikat: Frymëzohet, thahet shpejt, absorbuesLloji i jakës: Prerje me qafë të rrumbullakëMateriali: 100% polyesterInformacioni i madhësisë: Prerje normale..
€29.00
Brand: VIKING
Karakteristikat: Frymëzohet, thahet shpejt, absorbuesLloji i jakës: Prerje me qafë të rrumbullakëMateriali: 100% polyesterInformacioni i madhësisë: Prerje normale..
€29.00
Brand: VIKING
Parker është multifunksionale dhe mund të përdoret pothuajse në çdo kohë të vitit - gjatë aktiviteteve dimërore si ski, snowboard, udhëtim me sajë, patinazh në akull, si dhe gjatë shëtitjeve të gjata të dimrit, në verë - për mbrojtjen e erës nga era kur ngasni motoçikletë ose biçikletë.&nbs..
€26.00
Brand: VIKING
Parker është multifunksionale dhe mund të përdoret pothuajse në çdo kohë të vitit - gjatë aktiviteteve dimërore si ski, snowboard, udhëtim me sajë, patinazh në akull, si dhe gjatë shëtitjeve të gjata të dimrit, në verë - për mbrojtjen e erës nga era kur ngasni motoçikletë ose biçikletë.&nbs..
€26.00
Prej 1 deri 12 nga 335 (28 faqe)