Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Surf

Sistemi i shpinës për ruajtje dhe transport të lehtëSevytest™: kontrolloni lehtësisht presionin gjatë fryrjesForma e gjerë që ofron stabilitet të shkëlqyer3 ulëse PVC të rregullueshme dhe të lëvizshme, të fryraKuvertë të integruara me spërkatje në hark dhe në skajValvulat Boston, Mini Boston d..
€360.00
Brand: Speedo
Ndërton forcën e këmbës dhe qëndrueshmërinë muskulare Përmirëson teknikën e goditjes Vrimat e kapjes - për duart tuaja, duke ofruar një përvojë komode Bërë nga shkuma EVA Përmasat: ‎35cm x 27cm x 4 cm; 210 gram, ndihmon në izolimin e muskujve të këmbëve tuaja për të ndërtuar forcë dhe qëndruesh..
€20.00
Dërrasa për not / Speedo - Surf Fastskin Kickboard
E fundit
Brand: Speedo
Brendi: SpeedoKodi: 5053744258102Ngjyra: E zezëKategoritë: Surf , Speedo, Notim..
€34.00
Prej 1 deri 3 nga 3 (1 faqe)