You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Meshkuj

Atlete për Tennis / Babolat - 30F16336 PULSION AC M GREY RED / nr.47

Modeli: Babolat

Kodi i produktit: 3324921406305

49,00€

Brendi                  Babolat

Kodi                      3324921406305

Ngjyra                  Gray / Red

Materiali              Synthetic


Mögliche Optionen

Atlete për Tennis / Babolat - 30S16629 JET AC M GREYRED

Modeli: Babolat

Kodi i produktit: 3324921362380

85,00€

Brendi                Babolat

Kodi                    3324921362335

Tiparet Shtese : 

MATRYX - Lighter to move faster

Ultra durable Kevlar® and polyamide threads woven into key area

Remarkably lightweight yet perfect support

Exclusively patented fabric

ACTIVE FLEXION - Rapid response for lethal agility

Unique outsole technology developed by Babolat

Extra speed and accuracy for optimized footwork

MICHELIN OUTSOLE - Extra durability to play longer

New S-shaped sculptures for faster and more aggressive footwork in all directions

Exclusive rubber for exceptional durability and traction

Atlete për Tennis / Babolat - 30S16629 JET AC M GREYYELLOW Patika / nr.44

Modeli: Babolat

Kodi i produktit: 3324921416588

85,00€

Brendi                Babolat

Kodi                    3324921416588

Pesha                 395 g

Tiparet Shtese : 

MATRYX - Lighter to move faster

Ultra durable Kevlar® and polyamide threads woven into key area

Remarkably lightweight yet perfect support

Exclusively patented fabric

ACTIVE FLEXION - Rapid response for lethal agility

Unique outsole technology developed by Babolat

Extra speed and accuracy for optimized footwork

MICHELIN OUTSOLE - Extra durability to play longer

New S-shaped sculptures for faster and more aggressive footwork in all directions

Exclusive rubber for exceptional durability and traction

Mögliche Optionen

Atlete për Tennis / Babolat - 30S16629 JET AC M WHITE BLUE

Modeli: Babolat

Kodi i produktit: 3324921362120

85,00€

Brendi                Babolat

Kodi                    3324921362120

Tiparet Shtese : 

        Active Flexion sole technology

        Lightweight upper material

        Michelin outsole

        Ortholite®-Memory insole

        Amorti KS-System


Atlete për Tennis / Babolat - V-pro OMNI

Modeli: Babolat

Kodi i produktit: 00000030S1104

45,00€

Brendi                Babolat

Kodi                    00000030S1104

Ngjyra                E Bardhe dhe e gjelbert

Materiali            Sintetike


Bandazh boksi / Dosmai - 5mt KO-363, e kaltërt

Modeli: Dosmai

Kodi i produktit: 8680034363337

6,00€

Brendi              Dosmai

Kodi                  8680034363337

Gjatësia            500cm

Gjerësia            5cm

Biçikletë POLAR / SONIC 26 anthracite-blue 20

Modeli: Polar

Kodi i produktit: 8605006495274

215,00€

POLAR SONIC 26, një model nga seria Polar Slope e projektuar posaçërisht, është i përshtatshëm si për të rriturit ashtu edhe për moshat 10/11 + vjet / lartësia 145+ cm. Polar Sonic 26 është një biçikletë konstruktive, kompakte dhe praktike, e krijuar për të rriturit më të shkurtër dhe juniorë të avancuar si një model kalimtar në rrota 26 ". Komponentët e saktë dhe të qëndrueshëm të Shimano me 18 shpejtësi, frenat dhe levat e frenave të aluminit Promax, si dhe rrotat me buzë me mure të dyfishta, janë një mbështetje e besueshme në këtë biçikletë për përdorimin e saj të përditshem

Çanta per ortek / SCOTT - GUIDE AP 30 black-burnt orange

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317866530

750,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni H/T 420 D Nylon Plain W/R , H/T 210 D Nylon Double R/S W/R
 Pesha 1390g Qanta, 1280g Alpride Sistemi
 Teknologjia Supercapacitor technology , Turbo radial fan
 Specifikimet Scott ALPRIDE AIRBAG-SYSTEM E1 , TÜV-certified , SOS label with emergency instructions , Sternum strap with emergency whistle
 Dimensionet 60-28-19cm

Mögliche Optionen

Çizme Alpina - IS002K BREEZE R MID

Modeli: Alpina

Kodi i produktit: 3838421311477

135,00€
Firma
Alpina
Kodi 3838421311514
Madhesite 42, 43, 44, 45, 46
Gjinia Meshkuj
Struktura Upper - Leather
Lining - Textiles

Mögliche Optionen

Çizme Alpina - IS121K BREEZE R LOW

Modeli: Alpina

Kodi i produktit: 3838421312351

110,00€
Firma
Alpina
Kodi 3838421312351
Madhesite 40, 41, 42, 421/2, 43, 44, 45, 46
Gjinia Meshkuj
Struktura Upper - Leather
Lining - Textiles

Mögliche Optionen

Çizme Alpina - Stador 6968-2

Modeli: Alpina

Kodi i produktit: 3838432405097

119,70€
Firma
Alpina
Kodi 3838432405110
Madhesite 40, 44
Gjinia Meshkuj
Karakteristikat

Upper - Leather+textiles
Lining - Textiles

Mögliche Optionen

Çizme Alpina - Tundra Black 69311

Modeli: Alpina

Kodi i produktit: 3838986125021

100,00€
Firma
Alpina
Kodi 3838986125021
Madhesite  40.5, 41, 44, 44.5, 45, 45.5, 46
Gjinia Meshkuj
Struktura Upper - Leather
Lining - Textiles

Mögliche Optionen

Dorëza SCOTT / ULTIMATE PREMIUM GTX MITTEN black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368227038

58,40€ 73,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite S , M
Zbritje
-20%

Mögliche Optionen

Dorëza SCOTT për femra / W ULTIMATE PREMIUM GTX MITTEN black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368227830

59,20€ 74,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite
XS, S, M
Zbritje
-20%

Mögliche Optionen

Duks / Elan - Jamba

Modeli: Elan

Kodi i produktit: 3838855421834

36,00€

Brendi: Elan

Kodi: 3838855421834

Mögliche Optionen

Duks për Meshkuj / Scott tech crewneck black - 22

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523606269

75,00€

o   Xhepa të padukshme për duar

o   Përshtatje atletike

 

Teknologjia

o   280g/m² thurur me ndërthurje

o   Përbërja: 75% pambuk, 25% poliestër

o   Përbërja: Atletike

 

Veçoritë

o   Xhepa të padukshëm për duar

o   Ikona Scott me formë 3D në gjoks

 

UDHËZIMET E KUJDESIT

Larje me makinë: Trajtim normal (maksimumi 30°C)
Mos zbardhoni
Mos e thajeni në tharje
Hekuri me nxehtësi të ulët (maksimum 110°C)
Mos e pastroni kimik
Lajeni me ngjyra të ngjashme ose larje të veçantë

Prej 1 deri 16 nga 84 (6 faqe)