Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Femra

Brand: Toorx
Dimensionet: 33 x 55 x 63,5 cm; 980 gramTrashësia: 1,2cmForma: DrejtkëndëshePërdorimi: Yoga, Fitness..
€18.00
Brand: Speedo
Dizajni i shpinës së muskujve dhe këmba mesatare ofrojnë fleksibilitet dhe liri lëvizjeje, kështu që ju mund të tundni stërvitjen tuaj me rehati. E bërë nga pëlhura jonë ECO Endurance+, thahet shpejt dhe reziston 100% ndaj klorit.  Muscleback - ofron fleksibilitet dhe liri lëvizje..
€30.00
Brand: Speedo
Muscleback - i shkëlqyeshëm për seanca noti më të gjata me dizajnin që lejon gamën e plotë të lëvizjes Rezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Mbajtja e formës - shtrihet pëlhura në mënyrë që të ..
€30.00
Brand: Speedo
Shorce të shkurtëra të gjithanshme që mund të vishni brenda dhe jashtë ujit, janë klasike dhe zgjidhja juaj ideale. Me dy xhepa anësor dhe një xhep të sigurt të pasmë, këto shorce të shkurtëra kanë mjaft hapësirë ​​për gjërat tuaja thelbësore, ndërsa materialet e tharjes së shpejtë sigurojnë..
€25.00
Brand: Speedo
Shorce të shkurtëra të gjithanshme që mund të vishni brenda dhe jashtë ujit, janë klasike dhe zgjidhja juaj ideale. Me dy xhepa anësor dhe një xhep të sigurt të pasmë, këto shorce të shkurtëra kanë mjaft hapësirë ​​për gjërat tuaja thelbësore, ndërsa materialet e tharjes së shpejtë sigurojnë..
€25.00
Brand: Speedo
Rroba banje me stil dhe mbrojtës nga dielli, ideale për notin në pishinë dhe ditët e plazhit. Elegante 3/4 është perfekte për notarët që kërkojnë mbulim më të madh se rrobat e banjës standarde. E butë dhe elastike, kështu që ju ndiheni mirë brenda dhe jashtë ujit. Veçoritë:Rrip elastik..
€35.00
Brand: Speedo
Thinstrap Muscleback - siguron fleksibilitet të plotë gjatë notit dhe rripa të hollë mbështetësRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Ruajtja e formës - pëlhura shtrihet në mënyrë që të mund të shijon..
€24.00
Brand: Speedo
Splashback - rripat e vendosur larg nga supet duke rritur lirinë e lëvizjes në ujëPrintimi dixhital - ofron ngjyra dhe definicion të shkëlqyeshëmMateriali: 80% polyester të ricikluar, 20% ElastanPa mëngëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten..
€32.00
Brand: Speedo
E dizajnuar për pishinë dhe plazh, hixhabi i notit ju lejon të shijoni notin tuaj ndërkohë që ndiheni të sigurt se jeni të mbuluar siç duhet. Shiriti i gjerë i ballit është krijuar për të qenë i rehatshëm dhe i sigurt, dhe ka një kapacitet të dizajnuar për flokët.Duke ofruar rezistencë më t..
€20.00
Brand: Speedo
Pjesa e sipërme e bikineve është e veshur plotësisht me jastëk të heqshëm - për rehati dhe modesti të shtuarPjesa e poshtme e bikneve me rreshta të plotë - për rehati dhe modestiDetaje lidhëse pas - për t'u përshtatur për një përshtatje më të mirëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat t..
€45.00
Brand: Speedo
Pjesa e sipërme e bikineve është e veshur plotësisht me jastëk të heqshëm - për rehati dhe modesti të shtuarPjesa e poshtme e bikneve me rreshta të plotë - për rehati dhe modestiDetaje lidhëse pas - për t'u përshtatur për një përshtatje më të mirëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat t..
€44.00
Brand: Speedo
Ideale për përdorim në pishinë dhe në plazhDizajn i rehatshëm, ergonomikMateriali i jashtëm: sintetikMateriali i brendshëm: SintetikLloji i thembrës: E sheshtëPërbërja e materialit: SintetikeGjerësia e këpucëve: e mesmeVrimat e ventilimit për rritjen e sigurisë..
€27.00
Prej 1 deri 12 nga 135 (12 faqe)