Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Më Shumë

Brand: Speedo
Rripi i vetëm me kokë lejon montim të lehtë.Ura e rregullueshme e hundës për t'iu përshtatur një sërë formash fytyreLentet e kuqe ofrojnë kontrast maksimal dhe thellësi të shikimit.I përshtatshëm për not brenda dhe jashtë.Lente kundër mjegullës me 100% Mbrojtje UVMosha: 6-14 vjeça..
€11.00
Brand: Speedo
Rripi i vetëm me kokë lejon montim të lehtë.Ura e rregullueshme e hundës për t'iu përshtatur një sërë formash fytyreLentet e kuqe ofrojnë kontrast maksimal dhe thellësi të shikimit.I përshtatshëm për not brenda dhe jashtë.Lente kundër mjegullës me 100% Mbrojtje UVMosha: 6-14 vjeça..
€11.00
Thes boksi statike, e zezë / Toorx - Bot 044
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Ngjyra: E zezëGjatësia: 160 cmMateriali: Lëkurë EkologjikeMbushja: Material pambukuInformata shteseI përshtatshëm për praktikë të plotë të boksit, Materiali është prej lëkure ekologjike me mbushje të materialit pambuku. Baza mund të mbushet me ujë ose rërë..
€340.00
Brand: Speedo
E përkryer për notarët e hershëm, të cilët u japin fëmijëve një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme. Rripi i vetëm me kokë lejon montim të lehtëUra e rregullueshme e hundës për t'iu përshtatur një sërë formash fytyreTeknologji kundër mjegullësMbrojtje UV 380Mosha: 6-..
€11.00
Brand: Speedo
E përkryer për notarët e hershëm, të cilët u japin fëmijëve një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme. Rripi i vetëm me kokë lejon montim të lehtëUra e rregullueshme e hundës për t'iu përshtatur një sërë formash fytyreTeknologji kundër mjegullësMbrojtje UV 380Mosha: 6-..
€11.00
Brand: Speedo
E përkryer për notarët e hershëm, të cilët u japin fëmijëve një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme. Rripi i vetëm me kokë lejon montim të lehtëUra e rregullueshme e hundës për t'iu përshtatur një sërë formash fytyreTeknologji kundër mjegullësMbrojtje UV 380Mosha: 6-..
€11.00
Brand: Speedo
Dizajni i shpinës së muskujve dhe këmba mesatare ofrojnë fleksibilitet dhe liri lëvizjeje, kështu që ju mund të tundni stërvitjen tuaj me rehati. E bërë nga pëlhura jonë ECO Endurance+, thahet shpejt dhe reziston 100% ndaj klorit.  Muscleback - ofron fleksibilitet dhe liri lëvizje..
€30.00
Brand: Speedo
E shkëlqyeshme për seanca më të gjata noti, stili i mbrapa muskujve i mundëson fëmijës tuaj të arrijë një gamë të plotë lëvizjesh gjatë notit, ndërsa stili Legsuit ofron mbulim më të madh. Tharhet shpejt dhe elastik për t'i mbajtur fëmijët aktivë të rehatshëm, është bërë nga pëlhura Endura..
€30.00
Brand: Garlando
Tavolina e PingPongut C-277I është për përdorim të brendshëm, i palosshëm me mbyllje automatike kompakte. Dimensionet e majave: 274 x 152,5 x 76 cmPesha: 75 kgMateriali bazë: prej druriMateriali I kornizës: Metal..
€420.00
Brand: Garlando
Tavolina e PingPongut C-113 l është për përdorim të brendshëm, i palosshëm me mbyllje automatike kompakte. Dimensionet e majave: 274 x 152,5 x 76 cmPesha: 69 kgMateriali bazë: prej druriMateriali I kornizës: Metal..
€350.00
Brand: Garlando
Tavolina e PingPongut C-276l është për përdorim të brendshëm, i palosshëm me mbyllje automatike kompakte. Dimensionet në formë të hapur: 156 x 140 x 12cmPesha: 88 kgMateriali bazë: prej druriMateriali I kornizës: Metal..
€440.00
Brand: Speedo
Shorcet për not ofrojnë një stil noti lozonjar ku e dini se mund të mbështeteni. Një sistem kullimi me xhepa anësor garanton që të qëndroni të rehatshëm, edhe kur janë të lagur, ndërsa një bel me fije tërheqëse ofron rehati dhe siguri shtesë.Pëlhura jonë e re 100% poliester i ricikluar ësht..
€25.00
Prej 1 deri 12 nga 143 (12 faqe)