Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Dimër

Brand: Scott
NdërtimiStruktura e ngurtë ABS me mbushje EPSSistemi i përshtatjesSistemi i rregullimit WRAS 2VeçoritëSistemi i mbrojtjes së trurit MIPS®Teknologji 360 ° Pure SoundSistemi i ventilimit pasiv..
€85.00
Brand: Scott
KARAKTERISTIKAT KRYESOREMateriali i shtresës së jashtme: ABS HardshellMateriali i shtresës së brendshme: shkumë absorbuese EPSSistemi i rregullimit - WRAS 2 Fit SystemSistemi i ventilimit pasivTeknologjia e tingullit të pastër 360° TEKNOLOGJITË:ABS HardshellKonstruksioni ABS siguron forcë..
€63.00
Brand: Scott
KARAKTERISTIKAT KRYESOREXhepa doreRrip elastik me kordon tërheqësPërshtatje atletike TEKNOLOGJITË 280g/m² thurur me ndërthurje PËRBËRJA75% pambuk, 25% poliestër PËRMBAJTJAAtletike VEÇORITËXhepa dore Rrip elastik me kordon për tërheqjeUDHËZIMET E KUJDESIT..
€75.00
Brand: Scott
KARAKTERISTIKAT KRYESOREKapuç i fiksuar, i rregullueshëmXhepa doreFund i rregullueshëmXhepi i gjoksitRezistente ndaj erësPëlhurë DUROloft ECOPërshtatje atletike TEKNOLOGJITËDRYOsphere 2L#DUROloft ECO PËRBËRJASipërfaqja e jashtme: 100% Poliester Sipërfaqja e mbrendshme: 100% Polie..
€170.00
Përparoni shpejt me Ortovox Zoom Beacon. Në rast të një orteku, shpejtësia e rikuperimit është parësore, dhe kjo vjen nga thjeshtësia dhe saktësia. Zoom ka vetëm dy butona, një ekran të madh LED që tregon drejtimin dhe shenja vizuale dhe akustike të afërsisë për shpejtësi; dhe përdor teknologjin..
€260.00
Brand: Scott
Brendi                    ScottKodi                        7613368960980Teknologjia           PrimaLoft®Materiali             ..
€87.00
Brand: Scott
Brendi ScottKodi 7613368987086Kompozita POWERTOUR, Pebax®Fleksi         130Sistemi NTN, Dynafit®-certified tech inserts..
€505.00
Brand: Scott
Brendi                ScottKodi                    7613368996569Teknologhia      MerinoKonstruksioni   Merino knitMateriali        ..
€20.00
Brand: Scott
Brendi                ScottKodi                    7613368996514Teknologhia      MerinoKonstruksioni   Merino knitMateriali        ..
€20.00
Prej 1 deri 12 nga 46 (4 faqe)