Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Aksesorë

Brand: Toorx
I përshtatshëm për gjimnastikë, aerobik dhe fitnes në shtëpi.Materiali me cilësi të lartë siguron një kapje të rehatshme dhe të sigurtë gjatë ushtrimeve dinamike...
€25.00
Brand: Toorx
I përshtatshëm për gjimnastikë, aerobik dhe fitnes në shtëpi.Materiali me cilësi të lartë siguron një kapje të rehatshme dhe të sigurtë gjatë ushtrimeve dinamike...
€10.00
Brand: Toorx
E përshtatshme për: joga, pilates dhe ushtrime të tjera fitnesi me siguri të plotë.Sipërfaqja e saj vinyl është e butë dhe e rehatshmeDimensionet: 173 x 60 x 1 cm..
€47.00
Syza për skijim / SCOTT FAZE II pink-enhancer teal chrome Syza për skijim / SCOTT FAZE II pink-enhancer teal chrome
E fundit
Brand: Scott
SCOTT Faze II marrin tiparet më të njohura të modelit Faze, të tilla si shkuma dhe sistemi i ventilimit ACS, dhe e ngrit nivelin e performancës një shkallë më lart. Thellësia e kornizës është zvogëluar, lentet e saj të mëdha sferike ofrojnë një fushë të shkëlqyer shikimi me një dizajn më të..
€50.00
Brand: Haest
Materiali: Plastike Lloji i dorezës: Dorezë plastike Ngjyrë: Portokalli Gjatësia: 3 m..
€2.50
• Me rrip velcro të rregullueshëm • Materialet: neoprene..
€10.00
• Rrip velcro i rregullueshëm që ngjitet për më shumë rehati • Materiali: neoprene..
€10.00
• Me rrip të rregullueshëm për rehati optimale • Materialet: lëkurë, material elastik (elastan)..
€10.00
• Me shirit ngjitës të rregullueshëm për rehati maksimale. • Materiali: lëkurë dhe material elastik...
€10.00
• Me rrip velcro të rregullueshëm • Materialet: neoprene..
€10.00
Brand: Alin Sport
Emërtimi Barkodi Çmimi Pesha hex dumbells 2.5 kg 0000000016238 10.00 Pesha hex dumbells 7.5 kg 0000000016240 30.00 Pesha hex dumbells 10 kg 0000000016242 ..
€10.00
Prej 1 deri 12 nga 83 (7 faqe)