You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Accessories

SCOTT TRAVEL SOFTCASE 70 / dark grey-red clay

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317673459

220,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613317673459

 

-Ndarëse dhe xhepa të brendshëm

-Rrota me cilësi të lartë për thithjen e goditjeve dhe kornizë anësore të aluminit të rëndë të instaluar

-Kapje doreze e gomuar, struktura e përforcuar e brinjëve dhe trashësia e murit të tubit

-Doreza të sipërme dhe anësore të rehatshme dhe të mbushura

-Ndërtimi: 1000D Poliester/900D Reverse PU


-Lartësia: 67 cm

-Gjerësia: 40 cm

-Thellësia: 27 cm

Aerobic trimmer BB-2040GEG-B

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 715280718124

8,30€
Ngjyrë Blu
Pesha e produktit 0.4 kg
Numri i modelitBB-2040GEG-B
Gjatësia18 cm
Lartësia8 cm
Gjerësia  21 cm
MaterialiGome

Balance board 7351-300

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397398424

30,00€
  • disk plastik i fortë me cilësi të lartë
  • sipërfaqe e gërshetuar për stabilitet dhe siguri optimale
  • pajisje trajnimi ideale për shtëpinë tuaj, zyrën ose ndërmjet tyre
  • diametri: 40 cm
  • ngjyra: e kuqe burgundy/e bardhë perle
  • Maks. Pesha e përdoruesit: 100 kg

Mögliche Optionen

Bicikletë POLAR GRAZIA 6s Retro / warm grey - 22

Modeli: Polar

Kodi i produktit: 8605044901430

251,00€ 295,00€

Madhësia e rrotës / Numri i marsheve: 28" / 6

Rami: HI TEN STEEL

Piruni: HI-TEN STEEL RIGID 28"

Mbajtës i pirunit: THREAD 1".

Tubi drejtues: ALUMIN/ÇELIK 22.2/80mm

Timoni: ÇELIK 620mm

Dorezat e timonit: HERMANS ERGO

Gypi i ulëses: ÇELIK 28.6x300mm

Ulësja: P:LAB CITY LADY

Rrethi: BERETTA 28" ALUMINIUM DOUBLE WALL 36H

Shtëpiza e osit të përparëm dhe pasëm: STEEL 36H

Dorëzat e frenave: SACCON PVC-ALU

Frenat: SACCON V-BRAKE ALU

Dhëmbëzori i pasëm: SHIMANO RD-TY21 GS

Ndëruesit e shpejtësisë: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER

Dhëmbëzori i përparëm: SHIMANO MF-TZ500 14-28T

Zinxhiri: KMC Z6

Kushineta /boshti i kokës së mesme: THUN CARTRIDGE

Pedale: CITY ALU

Këmbëzat: ALU

Gomat: 700x40C

Zbritje
-14%

Bloqe per JOGA

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975990866

5,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975990866

5,00€

Body trimmer bb-2020-B

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 715280702567

8,50€

Kodi: 715280702567


Ngjyra: Gri dhe E Zezë/Gri


Madhësia: 275cm

Çantë SCOTT PERFORM EVO HY 4 caviar black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368433033

59,00€

Brendi: Scott

Specifikimet teknike:
Materiali: 100D Nylon Mini Shadow, 100D Naylon Velocity
Madhësitë: Një madhësi standarde
Mbrojtësi: Jo
Vëllimi: 4 litra
Përmasat: 40 x 24 x 7 cm
Maks. ngarkesa: e paspecifikuar
Ngjyra: E zezë

Çantë SCOTT TRAVEL SOFTCASE 40 /dark grey-red clay

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317673435

190,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613317673435

 

-Ndarëse dhe xhepa të brendshëm

-Rrota me cilësi të lartë për thithjen e goditjeve dhe kornizë anësore të aluminit të rëndë të instaluar

-Xhep i jashtëm për sende të ndryshme p.sh. telefon, portofol ose pasaportë

-Kapje doreze e gomuar, struktura e përforcuar e brinjëve dhe trashësia e murit të tubit

-Doreza të sipërme dhe anësore të rehatshme dhe të mbushura

-Pëlhurë Shell: 100% Poliester

-Rreshtimi: 100% poliestër

 

Lartësia: 55 cm

Gjerësia: 35 cm

Thellësia: 23 cm

Derrasa per not - EVA KICKBOARD AU RED/BLUE

Modeli: Speedo

Kodi i produktit: 5053744530352

19,50€ 23,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744530352


Përshkrimi:

Aksesor trajnimi thelbësor për fillestar ose profesionistë

Përbërë nga shkuma revolucionare EVA (Etilen Vinyl Acetate).

Mund të përdoret për të rritur forcën e këmbës.

Notues ideal për mësimdhënie.

Fund në formë gjysmëhëne për lëvizshmëri më të madhe.


Specifikimet:

Gjinia: Unisex

Materiali: Eva

Madhësia: OSFA

Zbritje
-15%

Mögliche Optionen

DOREZA SCOTT W ULTIMATE GTX black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368976820

55,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368976820

Karakteristikat  DRYOsphere 2L with PFC free DWR

                            Drawcord wrist adjustment for sizing

Konstruksioni   Shell Fabric: DRYOsphere 2L with PFC


Mögliche Optionen

DOREZA SCOTT W ULTIMATE GTX majolica blue-bright blue

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368976875

55,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368976875

Karakteristikat  DRYOsphere 2L with PFC free DWR

                            Drawcord wrist adjustment for sizing

Konstruksioni   Shell Fabric: DRYOsphere 2L with PFC


Mögliche Optionen

DOREZA SCOTT W ULTIMATE WARM black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368977926

33,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368977926

Karakteristikat  DRYOsphere 2L with PFC free DWR

                            Drawcord wrist adjustment for sizing

Konstruksioni   Shell Fabric: DRYOsphere 2L with PFC


Mögliche Optionen

DOREZA SCOTT W ULTIMATE WARM majolica blue-bright blue

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368977964

33,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368977964

Karakteristikat  DRYOsphere 2L with PFC free DWR

                            Drawcord wrist adjustment for sizing

Konstruksioni   Shell Fabric: DRYOsphere 2L with PFC


Dysheke per joga 160x80x1 cm MN-1001

Modeli: Dosmai

Kodi i produktit: 3918109001001

14,00€


Out of stock

Goma grip BB-9031 blue

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 0715280704745

7,50€

- Kapje gome për forcimin e duarve, kyçeve, parakrahëve.

- I shpejtë, praktik, i lehtë dhe efikas.

- Stili i palmës, i lehtë për tu mbajtur.

Goma per pilates BB-2001 2,2mm ULTRA HEAVY black

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 715280716809

6,50€

Gjatësia: 300 cm

Përmasat: 9 x 4.6 x 2.2 mm

Materiali: TPR

Prej 1 deri 16 nga 136 (9 faqe)