Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Aksesorë

Brand: Molten
I përshtatshëm për stërvitjeSipërfaqja e jashtme: e butë, e këndshme në prekje32 panele pesëkëndësheNdërtimi: i qepur me makinëMiratuar nga IHFMateriali: lëkurë PU me cilësi të lartë, e këndshme në prekjeMadhësia 2 - për fillestarët, djemtë 12 - 16 vjeç, vajzat mbi 14 vjeçPerimetri (cm): 54 -..
€20.00
BIÇIKLETË PËR FËMIJË / Bisan - 2750-MD 20" NE/YEL/BLK
Zbritje E fundit
Brand: Bisan
Madhësia e rrotës: 20"Korniza: Çelik / ÇelikRrethi i rrotës: ALLOY, SINGLE FLOOR/SINGLE WALLGoma: Mitas/CSTPiruni: SUNRUN (3X7)Kushineta e pirunit: MozoZinxhiri: KMCDhëmbëzori i përparëm: SUNRUNDhëmbëzori i pasëm: SUNRUNShtylla e timonit: Çelik/Çelik (24-34-42T)Timoni: Çelik/ÇelikPesha: 12..
€208.00 €245.00
Skateboard - Garlando / GRG-015
E fundit
Brand: Garlando
Brendi: GarlandoKodi: 8029975927282Dimensionet: 79 x 20 x 14 cmPesha: 1.9 KGMadhësia e rrotave: 50 mm..
€24.00
Luhatëse për fëmijë / Garlando - CANDY - ALT-12 Luhatëse për fëmijë / Garlando - CANDY - ALT-12
E fundit
Brand: Garlando
Dimensionet: 121 x 166 x 200E pajisur me një strukturë tubulare të galvanizuar ø 45 mm, me përforcim të sipërm në tuba ø 50,8 mm të lyer me pluhur poliestër blu dhe bulona inoksi.Struktura është e qetë për të garantuar siguri maksimale për fëmijët dhe adoleshentët. Është bërë me material të cilësis..
€130.00
Body Sculpture BB-15 Shishe uji 750mlRezistente ndaj goditjeveRezistenca ndaj nxehtësisë deri në 140 ° C..
€6.50
Brand: Spalding
Brendi: SpaldingNgjyrat: Hiri dhe të gjelbërtMateriali: 100% pambuk..
€19.00
Biçikletë për fëmijë / BOOSTER - PLASMA / 200 - turquoise
Zbritje E fundit
Brand: Booster
Madhësia e rrotës / Numri i marsheve: 24"/6Rami: HI TEN STEELPiruni: HI-TEN STEEL RIGID 20"Mbajtës i pirunit: 1" THREADShtylla e timonit: STEEL 22.2/80mmTimoni: ÇELIK 540mm, 15mm ngritjeDorëzat e timonit: TPR 75/90mmShtylla e ulëses: ÇELIK 25.4x 250mmUlësje: FERRO JUNIOR 20"Rrethi i rrotës: &n..
€149.00 €175.00
Biçikletë për fëmijë / BOOSTER - PLASMA /200 - pink - 18
Zbritje
Brand: Booster
Madhësia e rrotës / Numri i marsheve: 24"/18Rami: HI TEN STEELPiruni: HI TEN STEELMbajtës i pirunit: 1" THREADShtylla e timonit: STEEL 22.2/60mmTimoni: ÇELIK 600mm, 15mm ngritjeDorëzat e timonit: TPR 85mmShtylla e ulëses: ÇELIK 28.6x250mmUlësja: FERRO JUNIOR 24’’Rrethi i rrotës: &..
€149.00 €175.00
Prej 1 deri 12 nga 37 (4 faqe)