You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Body Gym BB-268

19,00€
  • Brendi: Body Sculpture
  • Kodi: 0715280703861
  • Disponueshmëria: Në Stok

Brendi            Body Sculpture

Kodi                0715280703861

• Body Sculpture multi-functional body gym

• Mund te perdoret per ushtrime si dips, pull-ups dhe shume te tjera

• Konstruksion nga celiku

• Gjatesia 60cm

• Kembet nga goma Non-slip

• Doreza te buta per rehati


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA