You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Doreza SC ULTIMATE PREMIUM GTX MITTEN black

73,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368227038
  • Disponueshmëria: Në Stok
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite S , M , L , XL

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA