You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Softip Matrix darts

10,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626007097
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
 Brendi
Harrows
 Peshat e modeleve 14 g , 16 g
 Gjatesia
45 mm
 Materiali Mesing
 Kodi
5017626007097
 Barkodet e modeleve 5017626007097 -14 g , 5017626007103 - 16 g , 5017626007110 - 18 g

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA