You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top basketboll NBA LOGOMAN SOFT 83-192Z

18,00€
  • Brendi: Spalding
  • Kodi: 29321831926
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
 Brendi
Spalding
 Madhesia 7
 Kodi 29321831926
 Materiali Gome ( Soft Grip Technology )

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA