You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Tavolina Ping Pong Challenge indoor C-272l green

300,00€
  • Brendi: Garlando
  • Kodi: 8029975921600
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                  Galando

Kodi                      8029975921600

Dimensionet       274 x 152,5 x 76cm

Pesha                   69 kg

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA