You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Aquapulse Pro Mirror

29,00€ 32,00€
  • Brendi: Speedo
  • Kodi: 5053744510200
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi          Speedo

Ngjyra          E Argjend


Syze Aquapulse Pro nga Speedo, të përshtatshme për notues profesionist.

Ngjyra: Argjendtë (hirtë)

Materiali i shiritit: Silikon

Teknologjitë: 100% UV mbrojtje ndaj dritës, Kundër mjegullës (avullimit), IQfit™ 3D

Madhësia :  Për të rritur (standard)

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA