You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Qanta DUFFEL BAG AU GREY/BLUE ONESZ

30,00€ 40,00€
  • Brendi: Speedo
  • Kodi: 5053744314853
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi           Speedo

Kodi               5053744258355

Ngjyra           E Kaltert


E lehte dhe rezistente ndaj ujit

Rripi i ndyshueshem

30 litra kapacitet


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA