You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Reket TENNIS SET APPLEGREEN 300

12,00€
  • Brendi: Donic
  • Kodi: 4000885185379
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Brendi            Donic

Kodi                4000885185379

• Dru: 5B (Basic)

• Doreza: Konkave

• Tipi i gomes: Jade

• Gjeresia e gomes: 1 mm

• Per lojera te tipti: Kontrol

• Shpejtesia: 30

• Rrotullimi: 40

• Kontrolli: 90

• 3 pcs. topa plastike me diameter 400 mm dhe kualitet Poly 40+


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA