You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

DORËZA SCOTT / ULTIMATE WARM dark blue-skydive blue

33,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368977346
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                Scott

Kodi                    7613368977346

Karakteristikat  DRYOsphere 2L with PFC free DWR

                            Sherpa fleece gauntlet lining

Konstruksioni    Shell Fabric: DRYOsphere 2L with PFC free DWR


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA