You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

DOREZA SCOTT TOT JR ULTIMATE MITTEN orange pumpkin 20

21,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368978657
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                Scott

Kodi                    7613368978572

Karakteristikat  DRYOsphere 2L with PFC free DWR

                            Drawcord wrist adjustment for sizing

                            100% breathable and waterproof

Konstruksioni   Shell Fabric: DRYOsphere 2L with PFC

Materiali            70% Polyester, 30% Polyurethane


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA