You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Skateboard Grinder 31 Inferno

40,00€
  • Kodi: 4000885106817
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi             Fun Sports

Kodi                 4000885106817

Dimenzionet  79 x 20 cm

Pesha               2 kg

Max. Pesha     80kg

PU rrotat         54 x 36 mm


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA