You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Helmet për skijim / SCOTT TRACK black - 21

60,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368546115
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Scott

Barkodi: 7613368546115


-Dizajni i rishikuar

-Ngjitje e përmirësuar e helmetës në anën e pasme

-Mbushje me cilësi më të mirë.

-Të rehatshme


Karakteristikat teknike:


-Teknologji 360 ° Pure Sound : Kjo teknologji është një tjetër përparim spektakolar në sigurinë e helmetave.

-Mbrojtësit e veshit përfshijnë një pjesë të formës së veçantë, të rrethuar me pëlhurë transparente akustike, e cila jo vetëm që përmirëson aftësinë tuaj të dëgjimit, por edhe e bën më të lehtë dallimin e tingujve.

-Sistemi i ajrimit pasiv

-Shtojca RAS : Lehtë për t'u përdorur, sistemi i rregullimit rrotullues RAS ju lejon të përshtatni kaskën në formën e kokës tuaj, për rehati maksimale.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA