You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Syza për skijim / Scott FAZE II team blue-ultralime yellow-illuminator red chrome S1

55,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7615523241361
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Scott

Kodi: 7615523241361

 

Rrip silikoni pa rrëshqitje

Lente e dyfishtë sferike SCOTT OptiView

OptiView: Këto lente të prodhuara evropiane janë bërë nga polikarbonat duke siguruar rehati dhe rezistencë ndaj ndikimit të lartë. 

Trajtimi i lenteve NoFog™ Anti-Fog: Lentet SCOTT i nënshtrohen një procesi të përhershëm trajtimi NoFog™ për të parandaluar kondensimin dhe mjegullimin.

Teknologjia e Lenteve Illuminator (Cat.S1) - jo për të gjitha ngjyrat: Intensifikon përkufizimin në kushtet e dritës së sheshtë. Lentja SCOTT Illuminator është zhvilluar për të lejuar pothuajse 90% të gjatësisë së valëve të verdha dhe portokalli të kalojnë lentet dhe të theksojnë perceptimin e shkëlqimit, ndërsa mbyllin dritën e keqe për të ruajtur një nivel shumë të mirë kontrasti dhe thellësi perceptimi.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA