You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Skija VLK DEACON XT VMOTION1 21 168

245,00€
  • Brendi: Volkl
  • Kodi: 821264725696
  • Disponueshmëria: Në Stok

Pesha : 1770 g pa lidhëse

Gjatësia : 168 cm

Rrezja : 15.7

Baza : P-Tex 2100 

Niveli : Fillestar dhe Mesatar

Rekomandohen lidhësat : vMotion 10 GW

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA