You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Patika Futbolli - M2203 - Force - 130 Red Orange

34,00€
  • Brendi: Memoris
  • Kodi: 8605005709099
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                        Memoris

Kodi                            8605005709099

Ngjyra                    Portokall dhe e kuqe

Shputa                    Gome

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA