You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG XU BLUE/ORANGE

8,00€ 10,00€
  • Brendi: Speedo
  • Kodi: 5053744314785
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744314785

Materiali: 100% Poliester

Ngjyra: blu / portokalli

Përmasat: 66x48 cm

Vëllimi: 35l

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA