You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

BIC.CAIMAN HELIUM 26 FS black-blue 21

187,00€ 220,00€
  • Kodi: 8605006413261
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Madhësia e rrotës / Numri i marsheve: 26" 18"

Korniza:HI-TEN çeliku

Piruni: HI-TEN çeliku

Dhëmbëzori i prapëm:SHIMANO RD-TY21-B - 6

DHëmbëzori i përparëm:POWER TOP PULL 48T 28.6

Ndërimi i shpejtësisë:SHIMANO SL-TX30 3x6

Indeksi me 6 shpejtësi 14-28T

Frenat: V-frena ALU

Udhëtoni: ÇELIK 48x38x28T 170mm

Timoni: Çelik 620 mm

Gypi i ulëses:Çeliku 25.4x300mm

Kushineta/Boshti i kokës së mesme: Semi CARTRIDGE / 5 PIECES

Pesha:16.4 kg

Amortizatori: ZOOM

Gomat: 26x2.10

Pedalet MTB PVC

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA