You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Dyshek per ushtrime 2 shkalle MN-787

164,00€
  • Brendi: Dosmai
  • Kodi: 8680034787317
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Dosmai

Kodi: 8680034787317

Madhësia: 60*50*60cm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA