You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Aerobic trimmer BB-2040GEG-B

8,30€
  • Brendi: Body Sculpture
  • Kodi: 715280718124
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
Ngjyrë Blu
Pesha e produktit 0.4 kg
Numri i modelitBB-2040GEG-B
Gjatësia18 cm
Lartësia8 cm
Gjerësia  21 cm
MaterialiGome

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA