You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma grip BB-9031 blue

7,50€
  • Brendi: Body Sculpture
  • Kodi: 0715280704745
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

- Kapje gome për forcimin e duarve, kyçeve, parakrahëve.

- I shpejtë, praktik, i lehtë dhe efikas.

- Stili i palmës, i lehtë për tu mbajtur.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA