You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Pesha neopren HL-D084 / 0.5KG deri 5KG

2,00€
  • Kodi: 8605006458828
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Pesha neopren me 6 madhësi (Kg)

Kodi 0.5kg: 8605006458804

Kodi 1.5kg: 8605006458828

Kodi 2kg: 0860500645966

Kodi 3kg: 0860500645967

Kodi 4kg: 0860500645883

Kodi 5kg: 0860500681948

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA