You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Qeles per mbyllje TY523 10x1500mm SPIRALNA

6,50€
  • Kodi: 8605006451218
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: P:lab

Kodi: 8605006451218


-Dimensionet: gjatësia 1500mm / ø 10mm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA