You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma per krahe DISNEY FROZEN PRT IU PUR/WHT

12,00€
  • Brendi: Speedo
  • Kodi: 5053744470436
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744470436

 

Bërë nga materiale ultra të lehta për përdorim të rehatshëm në mjediset e notit

Ndërtimi i qëndrueshëm PolyEs krijon siguri gjatë përdorimit

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA