You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top Basketbolli Spalding Boston Celtics 2

13,00€
  • Brendi: Spalding
  • Kodi: 29321739352
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Spalding


Kodi: 29321739352

Ngjyra: E zeze dhe gjelbert

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA