You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Biçikleta POLAR SONIC 26 anthracite-blue 20

183,00€ 215,00€
  • Brendi: Polar
  • Kodi: 8605006495274
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

POLAR SONIC 26, një model nga seria Polar Slope e projektuar posaçërisht, është i përshtatshëm si për të rriturit ashtu edhe për moshat 10/11 + vjet / lartësia 145+ cm. Polar Sonic 26 është një biçikletë konstruktive, kompakte dhe praktike, e krijuar për të rriturit më të shkurtër dhe juniorë të avancuar si një model kalimtar në rrota 26 ". Komponentët e saktë dhe të qëndrueshëm të Shimano me 18 shpejtësi, frenat dhe levat e frenave të aluminit Promax, si dhe rrotat me buzë me mure të dyfishta, janë një mbështetje e besueshme në këtë biçikletë për përdorimin e saj të përditshem

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA