You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Flutura per pikado / Harrows - VELOS

1,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626016815
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Harrows
Kodi: 5017626016815

Pesha: 0.7 gram.

Trashësia: 100 mikron.

Ngjyra e verdhë.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA