You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Kettler / Maqina Lunder COACH M

750,00€
  • Brendi: Kettler
  • Kodi: 4001397332626
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Mat rrahjet e zemrës me saktësi / EKG

Përveç vozitjes, Coach M ofron edhe 16 ushtrime shtesë për ndërtimin e muskujve. 

Dhe kur të mbaroni stërvitjen, COACH M ruhet lehtësisht në një pozicion vertikal duke reduktuar gjurmën e tij duke ju dhënë kështu më shumë hapësirë ​​për të lëvizur.  

 

Specifikimet:

Përmasat: 72 x 22 x 23

Pesha: 100 lbs

Pesha maksimale e përdoruesit: 280 lbs

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA