You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Kepuce DBL DS AX 120 GW anthracite-green - 19 / 290

329,00€
  • Brendi: Dalbello
  • Kodi: 8050440117594
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
 Brendi
Dalbello
 Kodi8050440117617
 Konstruksioni
Overlap
 Flex120
 KarakteristikatTwo-piece
 GjeresiaWide ( e gjërë )
 TipiAlpine ski boot (ISO 5355)
 Pesha1852 g
 MaterialiPU/PU
 Madhesite290

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA