You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Mini stepper STEP-UP

77,00€
  • Kodi: 8029975970271
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Everfit

Kodi: 8029975970271

 

Sistemi i frenimit: pistona hidraulikë –

Pesha maksimale e përdoruesit: 100 kg.

Përdorimi: për të tonifikuar, të pasmet, kofshët dhe këmbët

Konsola tregon informacionin e mëposhtëm: numrin e hapave në minutë dhe konsumin e kalorive

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA