You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Dysheke per joga 180x60x1.6cm MN-1000

15,00€
  • Brendi: Dosmai
  • Kodi: 3918109000019
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Dosmai

Barkodi: 3918109000019

Dimensionet: 180x60x1.6cm

Lloji: MN-1000

Ideale për joga, pilates dhe aktivitete të ndryshme, mund të pastrohet, lahet dhe fshihet lehtësisht.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA