You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Trenerka Memoris - M1400-187

30,00€
  • Brendi: Memoris
  • Kodi: 8605005705817
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Memoris

Kodi: 8605005705817

Materiali: 100% poliester

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA