You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Litar kërcimi me ngjyra - 3m

2,50€
  • Brendi: Haest
  • Kodi: 7767846404401
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Materiali:

Plastike

Lloji i dorezës:

Dorezë plastike

Ngjyrë:

Portokalli

Gjatësia:

3 m

Shkruaj koment

    1           5
Captcha