You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

SPEEDO DELUXE VENTILATMESH BAG

15,00€ 18,00€
  • Brendi: Speedo
  • Kodi: 5053744268842
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
  • Përmasat: 24'' x 17''; Xhepi me zinxhir përpara: 13'' x 10''
  • Rrjetë endje e hapur për forcë dhe tharje të shpejtë
  • Çanta me rrjetë Speedo në formë klasike me stil të ri dhe materiale të përmirësuara
  • Xhep i jashtëm me zinxhir
  • Rripat e shpatullave për mbajtjen e çantës së shpinës

Shkruaj koment

    1           5
Captcha