You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top basketbolli / Spalding Varsity TF-150 - Madhësia: 7

12,00€
  • Brendi: Spalding
  • Kodi: 689344403724
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Spalding

Kodi: 689344403724

Madhësia: 7
Materiali: Gomë

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA