You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top futbolli / Molten Europa League - F5U3600-23

35,00€
  • Brendi: Molten
  • Kodi: 4570031002596
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Madhësia: 5 | Vendi i përdorimit: jashtë

 

Top për stërvitje

Kopja zyrtare e topit të UEFA Europa League sezoni 2022/23

Konstruksion klasik i paneleve 32

Teknologji inovative, e kombinuar me ngjitëset dhe qepjet

Karakteristika të shkëlqyera të lojës për shkak të strukturës së veçantë të sipërfaqes

Universalisht i përdorshëm falë strukturës së veçantë të sipërfaqes

Qëndrueshmëri ekstreme

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA