You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Dorëza Boksi / EVERBEST

62,00€
  • Kodi: 1123818063025
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Everbest

Është prej lëkure artificiale të veshur me PU + PVC dhe e mbushur me derdhje poliuretani falë këtij dizajni, dorezat janë më të qëndrueshme. Dizajni i përshtatshëm për anatominë e dorës është në formën e një grushti natyral. Kështu, atleti nuk bën përpjekje shtesë për të arritur formën e plotë të grushtit. Përputhet me formën natyrale të grushtit për rehati maksimale. Përveç kësaj, falë pëlhurës së kanalit të ajrit në brendësi, parandalon djersitjen e dorës tuaj në dorezë.

 

Këshilla për kujdesin:

Mbani dorezat tuaja në qese e mbyllur pas çdo stërvitje Mos e ruani, ajroseni. Lërini të thahen pas çdo stërvitje për të rritur jetëgjatësinë e tyre.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA