You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Kostume për larje për fëmijë / Speedo - Boom logo alv pnl black/blue

23,00€
  • Brendi: Speedo
  • Kodi: 5053744634333
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

- qëndrueshmëri e pëlhurave elastike®

- Rezistencë ndaj klorit në sajë të trajtimit CREORA® HighClo™

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA