You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Syza skijimi SC FAZE II merlot red-enhancer purple chrome

50,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368576280
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
 Brendi
 Scott
 Kodi 761336857628
 Madhesia  Mesme
 Lensi  Zeze , Sferike
 Karakteristikat  No-slip silicone strap,Fit System,NoFog Anti-Fog lens treatment,SCOTT Amplifier Lens Technology
 Kellefi  Scott Microfiber

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA