You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Skateboard / Garlando - GRG-016

Skateboard / Garlando - GRG-016

Brand: Garlando

Model: 8029975927275

24,00€

Brendi: Garlando

Kodi: 8029975927275

Dimensionet:  79 x 20 x 14 cm

Pesha: 1.9 KG

Madhësia e rrotave: 50 mm

24,00€
Skateboard - Garlando / GRG-015

Skateboard - Garlando / GRG-015

Brand: Garlando

Model: 8029975927282

24,00€

Brendi: Garlando

Kodi: 8029975927282

Dimensionet:  79 x 20 x 14 cm

Pesha: 1.9 KG

Madhësia e rrotave: 50 mm

24,00€
Skateboard - Garlando / GRG-014

Skateboard - Garlando / GRG-014

Brand: Garlando

Model: 8029975927299

24,00€

Brendi: Garlando

Kodi: 8029975927299

Dimensionet:  79 x 20 x 14 cm

Pesha: 1.9 KG

Madhësia e rrotave: 50 mm

24,00€
Luhatese CANDY / ALT-12

Luhatese CANDY / ALT-12

Brand: Garlando

Model: 8029975802022

130,00€

Brendi: Garlando

Kodi: 8029975802022

Dimensionet: 121 x 166 x 200

 

E pajisur me një strukturë tubulare të galvanizuar ø 45 mm, me përforcim të sipërm në tuba ø 50,8 mm të lyer me pluhur poliestër blu dhe bulona inoksi.
Struktura është e qetë për të garantuar siguri maksimale për fëmijët dhe adoleshentët.
Është bërë me material të cilësisë së lartë, në gjendje të garantojë rezistencë dhe qëndrueshmëri maksimale me kalimin e kohës.
Selia e tabletës është prej materiali plastik 42x15 cm, e pajisur me litarë të rregullueshëm dhe grepa sigurie.
Është e mundur vendosja e një ndenjëse sigurie për të vegjlit (opsionale).
Rrotulla CANDY 2 është e përshtatshme për fëmijët nga 3 deri në 10 vjeç.
Pesha maksimale që mund të përballojë është 50 kg.
Përputhet me standardet e sigurisë EN71 dhe certifikuar TUV


130,00€
Mbrojtese volejbolli / Garlando - GSP

Mbrojtese volejbolli / Garlando - GSP

Brand: Garlando

Model: 8029975992242

7,00€

Brendi: Garlando

Kodi: 8029975992242

 

Veçoritë:

o   Ideale për ata që duan të luajnë volejboll duke përdorur një produkt cilësor.

o   Mbushjet e gjurit kanë mbushje me densitet të dyfishtë.

o   Janë në pëlhurë që ajroset, të punuara me material 50% poliestër, 35% gome, 15% EVA (Etileni Vinil Acetat).

o   E pajisur me vrima të pasme për rehati maksimale.

7,00€
Rrathe te drurit FST Double Pro CAGL-FST

Rrathe te drurit FST Double Pro CAGL-FST

Brand: Toorx

Model: 8029975996349

35,00€

Brendi: Toorx


Kodi: 8029975996349


Dimensionet: 20 x 20 x 30 cm; 


Pesha: 3KG


35,00€
Mbajtese Rjeta pingpongut - 2C4-144

Mbajtese Rjeta pingpongut - 2C4-144

Brand: Garlando

Model: 8029975925561

15,00€

Brendi: Garlando


Kodi: 8029975925561


Dimensionet: 40 x 330 x 200 millimetres

15,00€
Mbrojtese volejbolli / Garlando - GSP

Mbrojtese volejbolli / Garlando - GSP

Brand: Garlando

Model: 8029975992204

7,00€

Brendi: Garlando

Kodi: 8029975992204

 

Veçoritë:

o   Ideale për ata që duan të luajnë volejboll duke përdorur një produkt cilësor.

o   Mbushjet e gjurit kanë mbushje me densitet të dyfishtë.

o   Janë në pëlhurë që ajroset, të punuara me material 50% poliestër, 35% gome, 15% EVA (Etileni Vinil Acetat).

o   E pajisur me vrima të pasme për rehati maksimale.

7,00€
Goma per rezistence - 2080x 4.5 x 29mm / AHF-130

Goma per rezistence - 2080x 4.5 x 29mm / AHF-130

Brand: Toorx

Model: 8029975993454

18,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975993454


Veçoritë:


Përmasat 2080 x 4.5 x 29 mm
Aksesor ideal për ushtrimet e rezistencës dhe forcimin e muskujve.
Ngjyra: Vjollcë

18,00€
Ushtrues per shuplake AHF-046

Ushtrues per shuplake AHF-046

Brand: Toorx

Model: 8029975991474

10,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975991474

 

Veçoritë:

 • Ideale për forcimin e muskujve të kyçit dhe parakrahut
 • Konstruksion ergonomik me shkumë
 • Niveli i rregullueshëm i rezistencës
 • Doreza ergonomike
10,00€
Ushtrues per shuplake AHF-021

Ushtrues per shuplake AHF-021

Brand: Toorx

Model: 8029975990828

5,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975990828

 

Veçoritë:

 • Ideale për forcimin e muskujve të kyçit dhe parakrahut
 • Shkumë
 • Doreza ergonomike
5,00€
Jelek me peshe AHF-014

Jelek me peshe AHF-014

Brand: Toorx

Model: 8029975990750

48,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975990750

Dimensionet: 25x41x27cm

Pesha: 11KG

48,00€
Litar per TRICEPS / CDTN

Litar per TRICEPS / CDTN

Brand: Toorx

Model: 8029975999234

20,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975999234

Dimensionet: 20x11x15cm

Pesha: 1KG


20,00€
Litare per kercim AHF-057

Litare per kercim AHF-057

Brand: Toorx

Model: 8029975991580

20,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975991580

 

• Dorezë ergonomike alumini me kapje jo rrëshqitëse
• Dorezë rrotulluese në kushinetat e topit 
• Kordoni çeliku për një rrotullim të shpejtë dhe të qetë
• Gjatësia e rregullueshme e litarit

20,00€
Pesha per kembe 2x2 Kg AHF-094

Pesha per kembe 2x2 Kg AHF-094

Brand: Toorx

Model: 8029975992501

20,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975992501

 

Ideale për gjimnastikë, fitnes dhe stërvitje për forcimin e muskujve.
Sistemi i rregullueshëm i mbylljes me velcro I përshtatshëm për kyçet e dorës dhe kyçin e këmbës.

20,00€
Pilates roll 15x45 cm AHF 098

Pilates roll 15x45 cm AHF 098

Brand: Toorx

Model: 8029975992914

18,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975992914

 

Përmasat: 15 x 45 cm.

 

Rolleri i shkumës është jo i deformueshëm me një bërthamë me densitet të diferencuar.

18,00€
Set pesha Body Pump 10Kg. / BPS-L

Set pesha Body Pump 10Kg. / BPS-L

Brand: Toorx

Model: 8029975996226

70,00€

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975996226


- Trap 10 kg - Përmban 2 x 2,5 kg, 2 pjata gome me peshë 2 x 1,25 kg + 1 shirit të zbrazët të veshur me shkumë + 2 jakë sigurie me susta.

70,00€
Shufra olimpike 218 BO-220

Shufra olimpike 218 BO-220

Model: 8029975992471

158,00€

Kodi: 8029975992471

Brendi: Garlando

 • Lloji i përdorimit: Profesional
 • Madhësia: 220 cm (L)
 • Pesha: 20 kg
 • Ngarkesa maksimale: 320 kg
 • Dorezë 28 mm
158,00€
Trampoline ø 101 cm TRI-12

Trampoline ø 101 cm TRI-12

Brand: Garlando

Model: 8029975800783

75,00€

Kodi: 8029975800783

Brendi: Garlando

Pesha: 7kg

Kapaciteti maksimal i përdoruesit: 100kg


75,00€
BICIKL POLAR FORESTER COMP Femrablack-silver B282A41180 - L

BICIKL POLAR FORESTER COMP Femrablack-silver B282A41180 - L

Brand: Polar

Model: 8605006436635

320,00€

Madhësia e rrotës / Numri i shpejtësive: 28" / 21
Korniza:
Pirun ALUMINI: SUNTOUR M3010-AP-700C

Mbajtësepiruni: 1-1/8" THREAD GJYSMË INTEGRUAR
Tubi timonit: ALU ADJUSTAB70mm.

Timonet e ngritjes 15 mm: HERMANS ERGO 120
Tubi i ulëses: ALU 27.2x350 mm

Ulëse: P:LAB TREKKING LADY

Rrima: BERETTA 28" ALU

MURI DYFISHT 36H Botërorja e përparme: ALU 36H ME ECCENTER ECCENTER ECCENTER ECCENTER HUB/36H

E pasme ST -EF41-7 EZ-FIRE PLUS
Frenat: V-BRAKE ALU
Zhvendosja e përparme: SHIMANO FD-TY500
Derailleja e pasme: SHIMANO RD-TY300

Gërpi I pasmë: SHIMANO MF-TZ500-7 14-28T
Zinxhiri: KMC
Kushineta e kokës së mesme/boshti: FISHEK / 5
KOPE Gërpi i përparmë: SUNTOUR CW13-XR 42x32x22 175mm

Pedalet: MTB PVC
Këmba: ALU RREGULLUESHME
Gomat: KENDA 700x38C

320,00€
Pulsmeter per vesh 7937-700 / Kettler

Pulsmeter per vesh 7937-700 / Kettler

Brand: Kettler

Model: 4001397165125

24,00€

·         Brendi: Kettler

·          Kodi: 4001397165125

 • Matje e besueshme e rrahjeve të zemrës
 • E përputhshme me të gjithë kompjuterët e trajnimit KETTLER me një prizë për kapëse veshi
 • Suplement perfekt për stërvitjen e qëndrueshmërisë
24,00€
SINTETIC GYT

SINTETIC GYT

Brand: Babolat

Model: 3324920136777

0,20€

Brendi: Babolat

Kodi: 3324920136777
Ngjyra: e Kaltër

0,20€
Goma latex Ø 30 cm light AHF-183

Goma latex Ø 30 cm light AHF-183

Brand: Toorx

Model: 8029975996363

4,00€

Brendi: Toorx

Dimensioni: 30x1.8cm

E lehtë

4,00€
Pipa Spalding

Pipa Spalding

Brand: Spalding

Model: 689344333830

3,50€
 • Cilësi e shkëlqyer
 • Efektive dhe e dobishme
 • Ideale për përdorim të përditshëm
3,50€
Rrjeta Basketbolli ALL WEATHER - Spalding

Rrjeta Basketbolli ALL WEATHER - Spalding

Brand: Spalding

Model: 689344348148

5,00€
BrendiSpalding
MaterialiPolietileni - 120 fije
NgjyraE bardha
SportiBasketboll
5,00€
Pjata per ushtrime - Sportsystem

Pjata per ushtrime - Sportsystem

Brand: Sportsystem

Model: 0000000S04526

1,00€

Brendi          Sportsystem

Kodi             000000SS04526

Materiali       Plastik

1,00€
Top hendbolli H0X1800-YG

Top hendbolli H0X1800-YG

Brand: Molten

Model: 4905741845179

18,00€

Përshkrimi teknik:

 • Hendboll
 • I përshtatshëm për stërvitje
 • Sipërfaqja e jashtme: e butë, e këndshme në prekje
 • 32 panele pesëkëndëshe
 • Ndërtimi: i qepur me makinë
 • Miratuar nga IHF
 • Materiali: lëkurë PU me cilësi të lartë, e këndshme në prekje
 • Plonder: latex
 • Ngjyra: e verdhë, jeshile
 • Madhësia 0 - për fillestarët, 6-8 vjeç
 • Perimetri (cm) 46 - 47
 • Presioni pas fryrjes: 0,3 -0,5 bar
 • Pesha: 200 - 220 gram
18,00€
World Champion FAMILY DART game EA304

World Champion FAMILY DART game EA304

Brand: Harrows

Model: 5017626015542

32,00€

Brendi: Harrows
Ngjyra: e zezë

Pesha: 2KG

32,00€

Available Options

ATAMI II MAX AF NAVY/WHITE

ATAMI II MAX AF NAVY/WHITE

Brand: Speedo

Model: 5053744049632

17,00€ 20,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744049632

Zbritje!
-15%
17,00€ 20,00€
Deluxe Ventilator Mesh Bag

Deluxe Ventilator Mesh Bag

Brand: Speedo

Model: 5053744268828

15,00€ 19,00€

Brendi          Speedo

Ngjyra          E Kaltert e mbyllur

Kodi              5053744268828


Zbritje!
-21%
15,00€ 19,00€
Deluxe Ventilator Mesh Bag

Deluxe Ventilator Mesh Bag

Brand: Speedo

Model: 5053744268835

15,00€ 19,00€

Brendi          Speedo

Ngjyra          E Kuqe

Kodi              5053744268835


Zbritje!
-21%
15,00€ 19,00€
Deluxe Ventilator Mesh Bag BLK

Deluxe Ventilator Mesh Bag BLK

Brand: Speedo

Model: 5053744263847

15,00€ 19,00€

Brendi          Speedo

Ngjyra          E Zeze

Kodi              5053744263847


Zbritje!
-21%
15,00€ 19,00€
Qanta DUFFEL BAG AU GREY/BLUE ONESZ

Qanta DUFFEL BAG AU GREY/BLUE ONESZ

Brand: Speedo

Model: 5053744314853

30,00€ 40,00€

Brendi           Speedo

Kodi               5053744258355

Ngjyra           E Kaltert


E lehte dhe rezistente ndaj ujit

Rripi i ndyshueshem

30 litra kapacitet


Zbritje!
-25%
30,00€ 40,00€

Available Options

Patika futbolli - M2003 Magic - 130 Red - Royal

Patika futbolli - M2003 Magic - 130 Red - Royal

Brand: Memoris

Model: 8605005709631

25,00€ 34,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005709631

Ngjyra                e kuqe

Shputa                gome

Zbritje!
-26%
25,00€ 34,00€

Available Options

Patika Futbolli - 02002 - Dominate - 006 White - Navy

Patika Futbolli - 02002 - Dominate - 006 White - Navy

Brand: Memoris

Model: 8605005709365

28,00€ 39,00€

Brendi                        Memoris

Kodi                            8605005709365

Ngjyra                        E Bardhe

Shputa                       Gome

Zbritje!
-28%
28,00€ 39,00€

Available Options

Patika futbolli - M2001 - The first indoor - 130 red

Patika futbolli - M2001 - The first indoor - 130 red

Brand: Memoris

Model: 8605005707514

25,00€ 35,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005707514

Ngjyra                  e Kuqe

Shputa                Gome

Zbritje!
-28%
25,00€ 35,00€

Available Options

Patika Futbolli - M2001 the first indoor - 286 blue

Patika Futbolli - M2001 the first indoor - 286 blue

Brand: Memoris

Model: 8605005707439

25,00€ 35,00€

Brendi                    Memoris

Barkodi                  8605005707439

Ngjyra                    e Kalter

Shputa                    Gome

Zbritje!
-28%
25,00€ 35,00€

Available Options

Patika futbolli - M2002 - Dominate - 286 - Royal - Lime

Patika futbolli - M2002 - Dominate - 286 - Royal - Lime

Brand: Memoris

Model: 8605005709518

28,00€ 39,00€

Brendi                        Memoris

Barkodi                    8605005709518

Ngjyra                 e Kalter

Shputa                Gome

Zbritje!
-28%
28,00€ 39,00€

Available Options

Patika Futbolli - Memoris M2002 Dominate - 286 - Royal - Lime

Patika Futbolli - Memoris M2002 Dominate - 286 - Royal - Lime

Brand: Memoris

Model: 8605005709440

28,00€ 39,00€

Brendi                        Memoris

Kodi                            8605005709440

Ngjyra                    e kalter

Shputa                    Gome

Zbritje!
-28%
28,00€ 39,00€

Available Options

Patika futbolli - M2003 - Magic - 026 - Black - Yellow

Patika futbolli - M2003 - Magic - 026 - Black - Yellow

Brand: Memoris

Model: 8605005709525

25,00€ 34,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005709525

Ngjyra                e Zezë

Shputa                gomë

Zbritje!
-26%
25,00€ 34,00€

Available Options

Patika Futbolli - M2201 - The first turf - 107 - Navy

Patika Futbolli - M2201 - The first turf - 107 - Navy

Brand: Memoris

Model: 8605005707217

25,00€ 31,00€

Brendi                Memoris

Kodi                    8605005707217

Ngjyra            e kaltert

Shputa            gome

Zbritje!
-19%
25,00€ 31,00€

Available Options

Patika futbolli - M2202 - Winner - 021 - Orange - Navy

Patika futbolli - M2202 - Winner - 021 - Orange - Navy

Brand: Memoris

Model: 8605005708924

25,00€ 31,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005708924

Ngjyra                Portokall

Shputa                gome

Zbritje!
-19%
25,00€ 31,00€

Available Options

Patika futbolli - M2202 - Winner - 286 Royal - Red

Patika futbolli - M2202 - Winner - 286 Royal - Red

Brand: Memoris

Model: 8605005709006

25,00€ 31,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005709006

Ngjyra                  e Kalter

Shputa                gome

Zbritje!
-19%
25,00€ 31,00€

Available Options

Patika futbolli - M2203 - Force - 074 - Turquoise Black

Patika futbolli - M2203 - Force - 074 - Turquoise Black

Brand: Memoris

Model: 8605005709273

25,00€ 34,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005709273

Ngjyra                Kalter dhe e zeze

Shputa                Gome

Zbritje!
-26%
25,00€ 34,00€

Available Options

Patika Futbolli - M2203 - Force - 130 Red Orange

Patika Futbolli - M2203 - Force - 130 Red Orange

Brand: Memoris

Model: 8605005709099

25,00€ 34,00€

Brendi                        Memoris

Kodi                            8605005709099

Ngjyra                    Portokall dhe e kuqe

Shputa                    Gome

Zbritje!
-26%
25,00€ 34,00€
Patika futbolli - Turf White M-2200-006 - Numer: 39

Patika futbolli - Turf White M-2200-006 - Numer: 39

Brand: Memoris

Model: 8605005707118

25,00€ 28,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005707118

Ngjyra                e Bardhe

Shputa                Gome

Zbritje!
-10%
25,00€ 28,00€

Available Options

Papuqe ATAMI II AF BLUE/BLUE

Papuqe ATAMI II AF BLUE/BLUE

Brand: Speedo

Model: 5053744163253

16,00€ 19,00€

Brendi        Speedo

Kodi            5053744163253

Ngjyra        E Kaltert

Materiali    Thermopolyurethane


Zbritje!
-15%
16,00€ 19,00€
Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG XU NAVY

Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG XU NAVY

Brand: Speedo

Model: 5051746650283

8,00€ 10,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5051746650283

Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG

Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG

Brand: Speedo

Model: 5051746650276

8,00€ 10,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5051746650276

Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
Qanta per bazen EQUIP MESH BAG XU

Qanta per bazen EQUIP MESH BAG XU

Brand: Speedo

Model: 5053744314792

8,00€ 10,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744314792

Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG XU BLUE/ORANGE

Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG XU BLUE/ORANGE

Brand: Speedo

Model: 5053744314785

8,00€ 10,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744314785

Materiali: 100% Poliester

Ngjyra: blu / portokalli

Përmasat: 66x48 cm

Vëllimi: 35l

Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
Speedo Army Print Teamster 2.0 Rucksack

Speedo Army Print Teamster 2.0 Rucksack

Brand: Speedo

Model: 5053744632896

50,00€ 65,00€

Brendi            Speedo

Kodi                5053744632896

Kapaciteti      35 L

Gjinia              Unisex

Materiali        100% Polyester


Zbritje!
-23%
50,00€ 65,00€
SPEEDO DELUXE VENTILATMESH BAG

SPEEDO DELUXE VENTILATMESH BAG

Brand: Speedo

Model: 5053744268842

15,00€ 18,00€
 • Përmasat: 24'' x 17''; Xhepi me zinxhir përpara: 13'' x 10''
 • Rrjetë endje e hapur për forcë dhe tharje të shpejtë
 • Çanta me rrjetë Speedo në formë klasike me stil të ri dhe materiale të përmirësuara
 • Xhep i jashtëm me zinxhir
 • Rripat e shpatullave për mbajtjen e çantës së shpinës
Zbritje!
-16%
15,00€ 18,00€
SPEEDO DELUXE VENTILATMESH BAG

SPEEDO DELUXE VENTILATMESH BAG

Brand: Speedo

Model: 5053744268866

15,00€ 18,00€


Zbritje!
-16%
15,00€ 18,00€
Speedo Equipment Large Mesh Bag

Speedo Equipment Large Mesh Bag

Brand: Speedo

Model: 5053744314778

8,00€ 10,00€

Brendi           Speedo

Kodi               5053744314778

Ngjyra           E Gjelbert


Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
SPEEDO H20 ACTIVE GRAB BAG AF GREY/BLUE ONESZ

SPEEDO H20 ACTIVE GRAB BAG AF GREY/BLUE ONESZ

Brand: Speedo

Model: 5053744315003

19,00€ 25,00€
 Brendi
Speedo
 Ngjyra E Zeze dhe e portokallte
 Kodi
5053744315003
Zbritje!
-24%
19,00€ 25,00€
SINTETIC GYT

SINTETIC GYT

Brand: Babolat

Model: 3324920136777

0,20€

Brendi: Babolat

Kodi: 3324920136777
Ngjyra: e Kaltër

0,20€
Flights RADICAL

Flights RADICAL

Brand: Harrows

Model: 5017626000081

4,00€


Out of stock
4,00€
Reketa pingpongu WALDNER 600 ATTACK

Reketa pingpongu WALDNER 600 ATTACK

Brand: Donic

Model: 4000885338621

15,00€

Brendi            Donic

Kodi                4000885338621

Doreza           Concave

Druri               Vario

Shpejtesia      60

Rrotullimi       60

Kontrolli         70


Out of stock
15,00€

Available Options

Dosmai Bandazh boksi 5mt KO-363

Dosmai Bandazh boksi 5mt KO-363

Brand: Dosmai

Model: 8680034259524

5,00€

Brendi              Dosmai

Kodi                  8680034259524

Informacione  8-9 gr/m flexible special knitted fabric: 5x500 cm.


5,00€
Topa pingpongu DONIC PRESTIGE

Topa pingpongu DONIC PRESTIGE

Brand: Donic

Model: 4000885832204

2,60€

Brendi             Donic

Kodi                 4000885832204

Materiali         Celulose


Out of stock
2,60€
Set per joga dysheku 2 blloqe dhe qanta AHF-101

Set per joga dysheku 2 blloqe dhe qanta AHF-101

Brand: Toorx

Model: 8029975990484

25,00€
 Brendi
Toorox
 Informata Permban gjerat themelore per praktimin e jogas. 
 Kodi 8029975990484
25,00€
Litare per kercim speed rope AHF 016

Litare per kercim speed rope AHF 016

Brand: Toorx

Model: 8029975990774

4,00€
 Brendi
Toorox
 Informata Litari prej PVC , i pershtatshem per cfaredo fitnes ushtrime
 Kodi 8029975990774
4,00€
Syza SKI SC MUSE black-enhancer S2

Syza SKI SC MUSE black-enhancer S2

Brand: Scott

Model: 7613368557623

30,00€


Out of stock
30,00€
Syza skijimi SC FAZE II merlot red-enhancer purple chrome

Syza skijimi SC FAZE II merlot red-enhancer purple chrome

Brand: Scott

Model: 7613368576280

50,00€
 Brendi
 Scott
 Kodi 761336857628
 Madhesia  Mesme
 Lensi  Zeze , Sferike
 Karakteristikat  No-slip silicone strap,Fit System,NoFog Anti-Fog lens treatment,SCOTT Amplifier Lens Technology
 Kellefi  Scott Microfiber
Out of stock
50,00€
Bishta metali AZTEC

Bishta metali AZTEC

Brand: Harrows

Model: 5017626000500

3,00€
 Brendi
Harrows
 Informata46 mm , 2 g
 Kodi
5017626000500
Out of stock
3,00€
SKI SC FAZE II team blue-ultralime yellow-illuminator red chrome S1

SKI SC FAZE II team blue-ultralime yellow-illuminator red chrome S1

Brand: Scott

Model: 7615523241361

55,00€


55,00€
Bishta metali COLETTE

Bishta metali COLETTE

Brand: Harrows

Model: 5017626000258

3,50€
 Brendi
Harrows
 Informata47 mm , 1.8 g
 Kodi
5017626000258
3,50€

Available Options

Helmeta skijimi MRK SQUAD black

Helmeta skijimi MRK SQUAD black

Brand: Marker

Model: 0821295072004

65,00€

Helmeta skijimi MRK SQUAD black  SQUAD u zhvillua posaçërisht për skiatorët e lirë. Linjat e tensionuara dhe logoja e prerë me lazer paraqesin një pamje shumë moderne.

Pesha : 560 g(L), 500g(M)

Karakteristika : 

Sistemi i përshtatjes RTS

Rreshtim Xdry Performance

65,00€
Bandana SKULL black-white (Regular)

Bandana SKULL black-white (Regular)

Brand: VIKING

Model: 5901115789734

8,00€


8,00€
Top per masazh BB-012BL-B

Top per masazh BB-012BL-B

Brand: Body Sculpture

Model: 0715280690468

3,50€

Brendi             Body Sculpture

Kodi                 0715280690468

Ngjyra             Blue


3,50€
Top Volejbolli VP5

Top Volejbolli VP5

Brand: Molten

Model: 4905741962180

19,00€


Out of stock
19,00€
Pipa RA0080-H-E

Pipa RA0080-H-E

Brand: Molten

Model: 4905741831288

7,00€


7,00€
Kapela Scott Team 40

Kapela Scott Team 40

Brand: Scott

Model: 7613368591566

18,00€


18,00€
ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black

ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black

Brand: Dalbello

Model: 0821264707265

23,00€

ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black  Çantë klasike për këpucë skijimi shumë e përshtatshme me ndarje me zinxhir të dyfishtë e siguruar me Velcro, me sistem të ventilimit për ndarjen kryesore si dhe me rrip mbajtës për dorë dhe për supe.


Ngjyra : E zezë / hirtë/ jeshile

Pesha : 0.70 kg


Madhësia : 40 x 28 x 39 cm


Origjina : Italiane  

23,00€
Dysheke per ushtrime MAT-172

Dysheke per ushtrime MAT-172

Brand: Toorx

Model: 8029975990682

20,00€

Brendi           Toorx

Kodi               8029975990682

Ngjyra            E kalter

20,00€
Shtafeta plastike për gjimnastikë

Shtafeta plastike për gjimnastikë

Brand: Sportsystem

Model: 0000000S02010

3,50€

Brendi          Sportsystem

Kodi             0000000S02010

Materiali       Plastik

3,50€
Reketa pingpongu APPELGREN 400 1.4mm

Reketa pingpongu APPELGREN 400 1.4mm

Brand: Donic

Model: 4000885030051

7,00€

Brendi            Donic

Kodi                4000885030051

• Dru: 5B (Basic)

• Doreza: Anatomike

• Tipi i gomes: Jade

• Gjeresia e gomes: 1 mm

• Shpejtesia: 20

• Rrotullimi: 30

• Kontrolli: 90


Out of stock
7,00€

Available Options

Helmeta SKI SC TRACK white - 21

Helmeta SKI SC TRACK white - 21

Brand: Scott

Model: 7613368546153

60,00€


60,00€
Helmeta SKI SC TRACK dark grey-storm grey - 21 - L

Helmeta SKI SC TRACK dark grey-storm grey - 21 - L

Brand: Scott

Model: 7613368943051

55,00€


55,00€
Top basketbolli Cleveland 83-218Z

Top basketbolli Cleveland 83-218Z

Brand: Spalding

Model: 29321832183

14,00€
 Brendi
Spalding
 Madhesia 7
 Kodi 29321832183
 Materiali Gomë
14,00€
Goma latex Ø 30 cm strong AHF-201

Goma latex Ø 30 cm strong AHF-201

Brand: Toorx

Model: 8029975996387

4,00€
 Brendi
Toorox
 Gjatesia 30 cm
 Kodi 8029975996387
4,00€
Top basketboll NBA LOGOMAN SOFT 83-192Z

Top basketboll NBA LOGOMAN SOFT 83-192Z

Brand: Spalding

Model: 29321831926

18,00€
 Brendi
Spalding
 Madhesia 7
 Kodi 29321831926
 Materiali Gome ( Soft Grip Technology )
18,00€

Available Options

Dosmai Doreza boksi e Zeze EL-340

Dosmai Doreza boksi e Zeze EL-340

Brand: Dosmai

Model: 8680034959974

22,00€

Brendi                Dosmai

Kodi                    8680034959974

Materiali            390 gr/m² PU + PVC


22,00€